Designpack

Designpack
2020
Za čisté linie a precizní detaily karoserií a interiérů řady osobních vozů, které denně potkáváme na silnicích jsou zodpovědní lidé z Designpack. Firma se na špičkové úrovni zabývá povrchovým modelováním pro automobilový průmysl a spolupracuje s takovými značkami, jako je Škoda, Volkswagen, Land Rover či Jaguar.

Pro Designpack jsme vytvořili nový vizuální styl, zpracovali kompletní rebranding a zejména navrhli a technicky realizovali nový, moderní web.

 
  • koncept
  • grafický design
  • webdesign
  • animace
Původní design webu >
01

Redesign

Při prvním seznámení s poptávkou společnosti Designpack jsme si uvědomili, že jejich stávající web (viz výše), ani celkový koncept vizuální identity, neodpovídá úrovni práce, kterou Designpack odvádí. Klient za námi přišel s představou update webu, ale nám bylo jasné, že web pro firmu, která pracuje pro Volkswagen či Land Rover, musí být jiný. Nestačí skica, je třeba zcela jiný, přesvědčivější vizuální koncept.

Kvalitní 3D rendery detailů povrchů v animaci. Tak má vypadat prezentace špičkové práce modelářů a designérů Designpack.

 

PF2019
02

Logo

Změnit to tak, aby to zůstalo stejné

Designpack se zabývá designem aut. Přesvědčili jsme klienta, že by to na jeho brandu mělo být vidět. Klient trval na zachování konceptu loga, ale umožnil jej přepracovat. Nové typorafické řešení, jiná barevnost, jiné umístění značky v layoutu. Navrhujeme pracovat v tisku s lesklým lakem, v on-line využíváme detaily povrchů karoserií. Cílem rebrandingu je podtrhnout vztah k autům a automobilovému designu.

 

03

Textury povrchů

Prolisy karoserií, slícování plechů, textura laku a obkladu. To je součást povrchu a interiéru vozu, to je podstata povrchového modelování. Ta dokonalost detailů, ta přesnost. Snažíme se ukázat práci Designpack v detailu.

 

04

Webdesign

Vizualizovat povrchové modelování, jeho podstatu, pracovat s detailem. K tomu směřuje návrh webdesignu. Pracujeme se statickými a pohyblivými vrstvami, které během scrollování vytváří iluzi pohybujících se povrchů. Přidáváme animace a uživatelské mikrointerakce. Cílem je zábavná, inovativní a interaktivní webová prezentace.