Ahoj!

/

cloudfield

webdesign v cloudu

#webdesign

#vizuální styl

Cloudfield je v nebi! Nový vizuální styl a web pro cloudového integrátora je celý v oblacích. Web pro Cloudfield je založen na SVG animacích. Jejich cílem je dodat prezentaci interaktivitu a zejména vizualizovat uživatelům abstraktní, technický svět cloudových služeb. Cílem projektu bylo vytvořit snadno zapamatovatelný a originální uživatelský zážitek.
číst víc...
cloudfield logo

webdesign

Web jako jeden velký interfacePotřebovali jsme vytvořit design, který bude názorně uživateli zpřístupňovat složitý IT svět, ve kterém narazíte na věty jako: "Ke kontejnerizaci neodmyslitelně patří orchestrační platforma...". Vizualizovali jsme cloudové služby jako jeden velký interface s přepínači, tlačítky a ovladači. Celý web je takovou představou "stroje pro ovládání cloudu". Jednotlivé přepínače a ovládací prvky zde slouží jako veliké, animované ikony, které dodávají abstraktnímu cloudu téměř hmotný 3D charakter.

cloudfield website on multiple devices
cloudfield man using a mobile phone with cloudfield website open

web pro cloudfield

Web pro Cloudfiel je plný oblaků. Ačkoli si rádi užíváme parallaxní efekty a různé na scrollování závislé animace, vždy se snažíme s nimi zacházet střízlivě, abychom dokázali garantovat rozumnou rychlost načítání webu. Web je samozřejmě responzivní a je optimalizován tak, aby si většinu efektů vychutnali i uživatelé mobilní verze.

cloudfield website on imaccloudfield website on mobil devicescloudfield website on multiple devices

cloudfield

Klient

Cloudfield

Sektor

IT

Práce

Webdesign

Art Director

Tomáš Buble

Designer

Matt Mitacek

UI Design

Matt Mitacek

sdílej

Uvažujete o nějakém projektu, kde bychom vám mohli být užiteční?
Děkujeme za vaši zprávu. Ozveme se!
Ale! Něco je špatně, formulář nelze odeslat.

/

lav

interiérový design s láskou

load next