Ahoj!

/

cloudfield

webdesign v cloudu

#webdesign

#vizuální styl

Cloudfield je v nebi! Nový vizuální styl a web pro cloudového integrátora je celý v oblacích. Web pro Cloudfield je založen na SVG animacích. Jejich cílem je dodat prezentaci interaktivitu a zejména vizualizovat uživatelům abstraktní, technický svět cloudových služeb. Cílem projektu bylo vytvořit snadno zapamatovatelný a originální uživatelský zážitek.
číst víc...
cloudfield logo

webdesign

Web jako jeden velký interfacePotřebovali jsme vytvořit design, který bude názorně uživateli zpřístupňovat složitý IT svět, ve kterém narazíte na věty jako: "Ke kontejnerizaci neodmyslitelně patří orchestrační platforma...". Vizualizovali jsme cloudové služby jako jeden velký interface s přepínači, tlačítky a ovladači. Celý web je takovou představou "stroje pro ovládání cloudu". Jednotlivé přepínače a ovládací prvky zde slouží jako veliké, animované ikony, které dodávají abstraktnímu cloudu téměř hmotný 3D charakter.

cloudfield website on multiple devices
cloudfield man using a mobile phone with cloudfield website open

web pro cloudfield

Web pro Cloudfiel je plný oblaků. Ačkoli si rádi užíváme parallaxní efekty a různé na scrollování závislé animace, vždy se snažíme s nimi zacházet střízlivě, abychom dokázali garantovat rozumnou rychlost načítání webu. Web je samozřejmě responzivní a je optimalizován tak, aby si většinu efektů vychutnali i uživatelé mobilní verze.

cloudfield website on imaccloudfield website on mobil devicescloudfield website on multiple devices

názor klienta

Graphite umí svým designem vystihnout ducha firmy i produktu, a to i dříve, než jej pevně v rukách držíme my sami. Ke své práci přistupuje precizně jako k řemeslu a dodává nápaditost umění. Díky za to!

Pavel John

product manager

cloudfield

Klient

Cloudfield

Sektor

IT

Práce

Webdesign

Art Director

Tomáš Buble

Designer

Matt Mitacek

UI Design

Matt Mitacek

sdílej

Uvažujete o nějakém projektu, kde bychom vám mohli být užiteční?
Děkujeme za vaši zprávu. Ozveme se!
Ale! Něco je špatně, formulář nelze odeslat.

/

lav

interiérový design s láskou

load next