Ahoj!

/

p-lab

laboratoř plná barev

#vizuální identita

#webdesign

#branding

Proces redesignu začíná, jako většina velkých změn, úklidem. Je třeba rozhodnout, co  zahodit. V případě vizuální identity pro P-LAB zůstalo zachováno logo. Nově však byly definovány varianty jeho užití, a byla redukována barevnost loga na jedinou barvu - černou.
číst víc...
P-LAB logo

nová barevnost

Redukcí barevnosti vznikl prostor pro návrh doplňkových elementů, které dodají vizuální identitě nezbytné barvy a charakter. Vizuální styl byl nově definován pomocí barevných paternů - struktur složených z amorfních tvarů, které jsou asociací pohledů do mikro světa laboratorních vzorků, biologických materiálů, buněk či molekul.

p-lab brochure
p-lab big purple folder
p-lab folder for glove models
p-lab paper folders
Pens with p-lab branding
p-lab folder
p-lab office supplies branding
p-lab website
p-lab pink bubbles pattern
black t-shirts with p-lab branding
pink dress with p-lab branding
p-lab socks
p-lab lab wall clock
p-lab sticker

definice zjednodušení

Nová typografie a sada ikon redukovaných na ty nejjednodušíí, nejobecnější možné tvary, funguje také jako identifikátor brandu, jako nedílná součást identity.

p-lab office hall branding
p-lab gloves
design photo of lab glass on ping background
design photo of lab glass on purple background
design photo of lab glass on ping background
p-lab pictograms

ikonografie

Sada ikon redukujících sortiment a procesy v P-LAB na ty nejjednodušíí, nejobecnější možné tvary, slouží také jako identifikátor brandu, jako nedílná součást identity. Že tento koncept funguje dobře, je vidět třeba na návrhu veletržního stánku.

p-lab fair booth
p-lab fair booth branding
p-lab fair booth branding
p-lab fair booth branding

nový P-LAB po třiceti letech

Společnost P-LAB oslavila 30 let na trhu v České republice. Podnik, který dnes vede už druhá generace rodiny zakladatelů, prochází permanentní evolucí, jejíž vizuální složkou je v posledních letech design od graphite.studio. Postupně měníme vizuální styl P-LAB v online i offline světě a pomáháme rozvíjet business nejlepší firmy v oboru v České republice.

názor klienta

S Graphite Studio už několik let moc rádi spolupracujeme. Od začátku nás dobře uchopili a pochopili, a proto naše projekty probíhají hladce...
Výsledná řešení máme včas a vždy přesně podle našich představ. Vymyslí pro nás spolehlivé funkční, a přitom elegantní řešení, navíc je doprovodí svěží a nápaditou grafikou, která nám sluší. Vždy k tomu dodají nějaký nápad navíc. Můžeme se také spolehnout na jejich odborné znalosti a zkušenosti a během projektu s nimi konzultujeme efektivní řešení ať už při projektování výstavního stánku či přípravě vizuálu webových stránek. Jsme moc rádi, že spolupracujeme právě s nimi.
číst víc...

Lucie Kuchtová

Marketingová ředitelka

p-lab

Klient

P-LAB

Sektor

e-komerce

Práce

Vizuální identita

Art Director

Tomáš Buble

Designer

Tomáš Buble

Animace

Romana Uhříčková, Martina Podoláčková

Spolupráce

Gabriela Pešková

sdílej

Uvažujete o nějakém projektu, kde bychom vám mohli být užiteční?
Děkujeme za vaši zprávu. Ozveme se!
Ale! Něco je špatně, formulář nelze odeslat.

/

RBD

design & antik online

arrow pictogram
load next