Ahoj!

/

photorobot

identita pro robota

#logo

#vizuální identita

#webdesign

#branding

Už sedm let pomáháme růst brandu PhotoRobot. Tato mimořádná česká firma vyvíjí a vyrábí komplexní systémy pro automatizovanou produktovou fotografii. Unikátní technologie, které propojují strojírenství, elektroniku a software.
číst víc...

od loga po software

Vytvořii jsme kompletní identitu firmy. Logo a jednotný vizuální styl, který se promítá do všech aktivit firmy včetně designu strojů a technologií. Výsledkem práce našeho grafického studia je i design uživatelského rozhraní obslužných aplikací.

Office supplies with photorobot branding
Photorobot paper folder
Office supplies with photorobot branding
Photorobot logo

krása strojů

Design brandu vychází z respektu k přesnému strojírenství, které je základem produktů PhotoRobot. Hledali jsme symbol, který spojí strojírenskou výrobu s fotografií a technologiemi pro 3D prezentaci.

Robot detail
silver chain
Photorobot catalogue
Black camera on photorobot holder
Detail of photorobot
photorobot van branding

branding technologie

PhotoRobot vyvíjí zařízení i pro renomované světové firmy, mezi jinými například pro německý Zeiss. Krok za krokem implementujeme design do všech produktů, činností, prostředků a výstupů společnosti.

detail of photorobot
using photorobot frame
Big silver robot for taking photography

a také pěkný interface...

Funkční a intuitivní interface je nedílnou součástí celého řešení PhotoRobot. Navrhli jsme design PhotoRobot Controls a podílíme se na vývoji. Výsledkem je unikátní aplikace pro řízení snímání, postprodukci, správu a publikaci fotografií. Tento software dokáže ve spojení s pracovištěm PhotoRobot automaticky nasnímat, zpracovat a publikovat sadu produktových fotografií včetně 3D spinů za méně než minutu. Tedy vyfotografuje stovky produktů za den. Řešení pro ty největší eshopy.

photorobot interface
photorobot interface
Photorobot app interface
a man operating photorobot system

design interiéru

Vzorkovna společnosti PhotoRobot je v principu jedno velké fotostudio. Návrh interiéru umožňuje konfigurovat nejrůznější robotická pracoviště a představit tak to hlavní, co PhotoRobot dokáže - tedy fascinující rychlost automatizované fotografie. Díky členění interiéru skleněnými příčkami lze vést nerušeně několik jednání či prezentací současně.

Vzorkovna vznikla rekonstrukcí a dostavbou původně výrobního objektu. Potřeba pokud možno "bezešvého" propojení dvou budov, přinesla několik realizačních výzev. Nejviditelnější z nich je dominantní těleso kuchyňky/baru, které vzniklo nutnou obestavbou instalačních šachet.

Dílem graphite studio byl kompletní návrh interiéru včetně zakázkového nábytku.

Photorobot interior design
Black cealing detail
Kitchen in photorobot interior
Photorobot studio interior design
photorobot conference room
Photorobot interior logo

vizuální identita

Pro PhotoRobot jsme odvedli opravdu velký kus práce. Během let jsme pomohli celou firmu vizuálně definovat. Web, marketing, produkty, interface - veškerá komunikace PhotoRobot nese design graphite.studio. Děkujeme za příležitost podílet se na úspěchu této výjimečné české značky.

názor klienta

V mých firmách věříme, že kvalitní produkt či služba musí jít na trh ruku v ruce se špičkovým designem. Proto od roku 2016 spolupracujeme se studiem Graphite. Za tu dobu vznikla řada logotypů, typografií, webů a tiskovin, které podporují naše aktivity po celém světě.

Kamil Hrbáček

CEO
Kamil Hrbáček CEO Photorobot

PhotoRobot

Klient

PhotoRobot

Sektor

Strojírenství

Práce

Vizuální identita, Webdesign, Branding

Art Director

Tomáš Buble

Designer

Tomáš Buble

UI & Motion Design

Jano Zajíc, Matt Mitacek, Klára Maršíčková

Spolupráce

Gabriela Pešková, Romana Uhříčková, Martina Podoláčková

Interiéry

Tomáš Buble

sdílej

Uvažujete o nějakém projektu, kde bychom vám mohli být užiteční?
Děkujeme za vaši zprávu. Ozveme se!
Ale! Něco je špatně, formulář nelze odeslat.

/

showroom

velké
fotostudio

arrow pictogram
load next