Ahoj!

/

shieldoo

nová planeta v cloudu

Shieldoo přichází s novým konceptem bezpečné firemní komunikace. Zapomeňte na VPN, pražský startup vyvíjí technologii, která je o světelný rok vpředu.

Pro Shieldoo jsme navrhli značku, která je připravená chránit. Transparentní obal, který brání to nejcennější - firemní komunikaci a data.
číst víc...
Shieldoo brand, logo design
Shieldoo brand, logo, colorfull gradient
Shieldoo brand, badge branding

merch
je důležitý

Online bezpečnost je dost abstraktní pojem a nový produkt v této oblasti to má celkem těžké. Vysvětlujte pořád dokola, že to není ani nový firewall, ani antivir, ani VPN...

Pěkný, výrazný barevný merch pomáhá k zapamatování brandu na konferencích nebo hackathonech. Značka Shieldoo je díky němu pozitivní a přátelská.

Shieldoo brand, badge branding
Shieldoo brand, hat branding
Shieldoo brand, cup branding
Shieldoo branding, t-shirt
Shieldoo branding, dress
Shieldoo brand, minimalist design, hoddie branding

zapojili jsme management

Online business je většinou anonymní, dehumanizovaný. Proto jsme přesvědčili klienta aby ukázal, že za aplikací, za vývojem stojí konkrétní lidé. Vyrobili jsme video, které jednoduše, beze slov, představí klíčové lidi z vývoje a managementu.

webdesign

Grafika webu je založená na transparentních 3D objektech. Prezentujeme klíčové vlastnosti produktů a ukazujeme lidi, kteří za produkty stojí. Personální a obchodní rovina je u Shieldoo neoddělitelně propojená a to je vidět i na webu, který je současně hlavním informačním portálem a prodejní bránou k produktům Shieldoo.

Shieldoo brand, clean webdesign
Shieldoo brand, clean webdesign
Shieldoo brand, clean webdesign
Shieldoo webdesign

marketing brandu

Připravili jsme jednoduchou kampaň ke spuštění prodeje hlavního produktu Shieldoo. Navrhli jsme slogan a koncept komunikace: "Safe network sphere" - je přesně to, čím Shieldoo je!

Shieldoo, brand launch campain, billboard
Shieldoo, brand launch campain, billboard
Shieldoo, brand launch campain, presentation

maskot shieldoo

Bez maskota by to nešlo. Robotický orb Shieldoo dokáže zábavně komunikovat bez zvuku díky "obličeji" který je tvořen maticovým displayem. Tvar maskota vychází přímo z tvaru značky. Postavička je určena k usnadnění komunikace ve videotutoriálech a marketingu.

názor klienta

Graphite umí svým designem vystihnout ducha firmy i produktu, a to i dříve, než jej pevně v rukách držíme my sami. Ke své práci přistupuje precizně jako k řemeslu a dodává nápaditost umění. Díky za to!

Pavel John

product manager

Shieldoo

Klient

Shieldoo

Sektor

IT

Práce

Vizuální identita

Art Director

Tomáš Buble

Designer

Klára Maršíčková

Spolupráce

Martina Podoláčková, Michal Amrich

sdílej

Uvažujete o nějakém projektu, kde bychom vám mohli být užiteční?
Děkujeme za vaši zprávu. Ozveme se!
Ale! Něco je špatně, formulář nelze odeslat.

/

business power

business power

arrow pictogram
load next